CA
Auburn
For Sale
- 1/80 80New
$ 950,000
3 Beds2 Baths2,150 SqFt - 1/39 39New
$ 120,000
2 Beds2 Baths1,100 SqFt - 1/23 23Active
$ 95,000
2 Beds2 Baths1,040 SqFt - 1/15 15Price Dropped by $10K
$ 79,000
2 Beds2 Baths1,440 SqFt - 1/9 9New
$ 325,000
20,334 Acres - 1/35 35Open Sat 11AM-2PM
$ 499,000
3 Beds2 Baths1,152 SqFt - 1/66 66Open Sun 1PM-3PM
$ 850,000
4 Beds3 Baths2,100 SqFt - 1/80 80Open Sat 12PM-2PM
$ 928,000
3 Beds3 Baths3,004 SqFt - 1/56 56Open Sun 12PM-3PM
$ 1,050,000
4 Beds3 Baths3,736 SqFt - 1/44 44Open Sat 12PM-2PM
$ 775,000
2 Beds2 Baths1,954 SqFt - 3DOpen Sat 12PM-2PM
$ 539,000
3 Beds2 Baths1,809 SqFt - 1/84 84Open Sat 11AM-2PM
$ 735,000
4 Beds3 Baths2,136 SqFt - 1/39 39Open Sat 10AM-1PM
$ 305,000
2 Beds2 Baths1,156 SqFt - 1/81 81Open Sat 11AM-2PM
$ 1,597,000
3 Beds5 Baths4,167 SqFt - 1/23 23Open Sun 12PM-2PM
$ 535,000
3 Beds2 Baths1,529 SqFt - 1/39 39Open Sat 12PM-3PM
$ 810,000
3 Beds2 Baths1,640 SqFt - 1/42 42Open Sat 11AM-2PM
$ 575,000
3 Beds2 Baths1,315 SqFt - 1/60 60Open Sat 11AM-2PM
$ 1,890,000
4 Beds5 Baths5,053 SqFt - 1/36 36Open Sat 11AM-1PM
$ 729,000
4 Beds3 Baths2,280 SqFt - 1/83 83Open 5/30 12PM-2PM
$ 969,000
5 Beds3 Baths3,398 SqFt - 3DOpen Sat 11AM-5PM
$ 917,990
5 Beds4 Baths3,110 SqFt - 1/37 37Open Sat 11AM-5PM
$ 910,794
4 Beds4 Baths2,621 SqFt - 3DOpen Sat 11AM-5PM
$ 779,000
3 Beds3 Baths2,095 SqFt - 3DOpen Sun 11AM-1PM
$ 569,000
3 Beds2 Baths2,042 SqFt - 1/47 47New
$ 660,000
3 Beds2 Baths1,784 SqFt - 1/78 78New
$ 700,000
3 Beds2 Baths2,036 SqFt - 1/32 32New
$ 175,000
2 Beds2 Baths1,536 SqFt - 1/12 12New
$ 214,900
2 Beds1 Bath840 SqFt - 1/36 36New
$ 159,000
2 Beds2 Baths1,248 SqFt - 1/48 48New
$ 235,000
2 Beds1 Bath903 SqFt
RECENTLY SOLD
Image
Address
Sold Date
Property Type
Configuration
Price
512 Adriana PL, Auburn, CA 95603
Single Family Home
4 Beds3 Baths2,132 SqFt
$ 662,500 $ 675,000 1.9%
Listed by eXp Realty of California Inc.

36 Heredia CT, Auburn, CA 95602
Vacant Land
49,299.44 Acres
$ 590,000 $ 599,000 1.5%
Listed by eXp Realty of California Inc.

13065 Lincoln WAY #B, Auburn, CA 95603
Condo
1 Bed1 Bath583 SqFt
$ 150,000 $ 145,000 3.4%
Listed by eXp Realty of California, Inc.

11716 Inverness WAY, Auburn, CA 95602
Single Family Home
3 Beds3 Baths2,573 SqFt
$ 998,000 $ 998,000
Listed by eXp Realty of California Inc.

4020 Cold Stream RD, Auburn, CA 95602
Single Family Home
2 Beds1 Bath980 SqFt
$ 543,000 $ 575,000 5.6%
Listed by eXp Realty of California Inc.

24977 Oro Valley RD, Auburn, CA 95602
Single Family Home
4 Beds3 Baths2,329 SqFt
$ 487,000 $ 424,990 14.6%